ФК «Средногорец 2016» с две победи

В съботния ден, на 23 октомври, на футболното игрище към Спортен комплекс „Мирково“ се изиграха две футболни срещи. В сутрешните часове отборът на юноши младша възраст на „Средногорец 2016” посрещнаха своите гости от ФК „Ракитник“ с. Трудовец. През първото полувреме домакините успяха да отбележат два гола. През второто полувреме юношите от „Средногорец 2016“ продължиха да доминират над съперника си и успяха да реализират още един гол. Футболната среща на юношите завърши с резултат 3:0 за домакините. По-късно през деня на стадиона в Мирково беше изиграна още една среща. Тя беше между отбора на ФК „Средногорец 2016“ – мъже и ФК „Спортист“ с. Нови Хан. Домакините изиграха труден мач, но успяха да победят противника с 3:2 гола.

Публикувана на: 2021-10-25
Добавена от: Александър Илиев - Сандото
Източник: Средногорие - Медия