Общинската организация на инвалидите в Копривщица - Сдружение "Здравец" проведе своето отчетно-изборно събрание. Отчет за дейността на сдружението и финансите му прочете председателката на сдружението Марияна Панчева - Цоловска. Тя предложи на събранието и насоки за дейността му за следващите пет години, които събранието след последвалите разисквания прие.
Избрано бе и ново ръководство с членове Мария Апостолова, Мария Димова - Христова, Анна Банчева и Георги Каменаров. За председател бе преизбрана Марияна Панчева, която ще бъде и делегат на общото събрание на регионалната организация.






