Българските певици Люси Дяковска и Милица Гладнишка заедно със симфоничния оркестър от Плевенската филхармония представиха незабравима вечер за пирдопската публика със своята АББА Симфони.
Музикалното събитие се състоя на 29 май в салона на читалище „Напредък“.
В продължение на повече от час музикантите от Плевенската филхармония с диригент Найден Тодоров и гласовитите таланти в лицето на Милица и Люси изпълниха едни от най-популярните песни в репертоара на световноизвестната група АББА.
Публиката в салона стана на крака и с бурни аплодисменти се раздели с музикантите в края на вечерта.






