От пресцентъра на ОДМВР-София съобщиха, че около 23.45 часа тази нощ, на главен път 1-6, автопатрул спрял за проверка лек автомобил „Ауди“, управляван от жител на с. Антон. При тестването на водача за употреба на алкохол дрегерът отчел 1.49 промила. Нарушителят е задържан за срок до 24 часа и срещу него е започнато бързо производство за извършено престъпление по чл. 343Б, ал.1 от НК.






